O nas

Poznaj zespół lekarzy i specjalistów tworzący GoDent

Lekarz stomatolog Małgorzata Niemkiewicz

Ortodoncja, właściciel gabinetu

Jej pasją jest ortodoncja. Oddana pacjentom i dbająca o dobrą atmosferę w gabinecie. Nieustannie zgłębiająca tajniki ortodoncji na licznych kursach. Swoje sukcesy w leczeniu techniką CAD ® miała przyjemność prezentować podczas szkolenia w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Gdańsku. Lubi długodystansowe spacery i hasanie z białym psem.

Lekarz dentysta Anna Paszczyk

Leczenie zachowawcze, protetyka, endodoncja, stomatologia dziecięca

Dr Ania stale podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Zapewnia swoim pacjentom skuteczność, wysoki komfort leczenia oraz miłą atmosferę. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Wykonywane przez nią estetyczne odbudowy zębów zachwyciły już nie jedną osobę. W wolnym czasie czyta książki i zajmuje się ogrodem.

Lekarz dentysta Agnieszka Szpadzińska

Ortodoncja

Dr Agnieszka to wulkan pozytywnej energii. Cechuje ją wyjątkowa troska i zaangażowanie w proces leczenia ortodontycznego pacjentów. Trudno znaleźć drugiego lekarza tak intensywnie podnoszącego swoje kompetencje ucząc się na szkoleniach. Mimo swojego młodego wieku reprezentuje ekspercki poziom w swojej dziedzinie, która jest jej niewątpliwą pasją. Wolny czas lubi spędzać ze swoją rodziną. Gdyby miała go więcej na pewno zajęłaby się roślinami rabatowymi i swoim trawnikiem.

Lekarz dentysta Olga Bednarek

Leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych, ortodoncja

Dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom i delikatności z powodzeniem zajmuje się leczeniem nawet najmłodszych dzieci, a dorośli pacjenci również cenią sobie te cechy.

Ortodoncja stała się wielką pasją dr Olgi, a efekty leczenia pacjentów powodują i u niej szeroki uśmiech.

Doktor jest ambitna i chłonna wiedzy, chętnie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Dla rozluźnienia lubi oglądać śmieszne filmiki ze zwierzętami, a wolny czas spędza na świeżym powietrzu w towarzystwie synka Michała i energicznego psa Pioruna.

Lekarz dentysta Maria Mikołajska

Chirurgia

Dr Maria jest asystentem w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista Chirurgii Stomatologicznej. Uczestnicząc w licznych kursach dodatkowo podnosi swoje kompetencje. Łączy profesjonalizm z wysoką kulturą osobistą i pogodnym usposobieniem. Obdarzona niezwykłą cierpliwością, potrafi w miłej atmosferze przeprowadzić nawet najtrudniejszy zabieg chirurgiczny. Jest podejrzenie, że swój spokój wewnętrzny czerpie z chwil spędzonych z rodziną na łonie natury.

Lekarz dentysta Maria Litwin

Leczenie zachowawcze, protetyka, endodoncja, stomoatologia dziecięca

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz kursu The Dawson Academy nieustannie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w wielu szkoleniach. W pracy wykorzystuje mikroskop, zapewniając naszym pacjentom dokładność i precyzję podczas leczenia. Dużą uwagę przykłada do diagnostyki RTG, w której nie ma sobie równych. Jej entuzjazm i fachowe podejście sprawia, że nawet najbardziej strachliwi pacjenci z uśmiechem wskakują na fotel. Wolny czas spędza ze swoimi pociechami, osładzając życie zdrowymi deserkami.

Lekarz dentysta Robert Sawicki

Chirurgia

Rodzinnym miastem doktora Roberta jest Grudziądz. W 2015 roku ukończył z wyróżnieniem studia stomatologiczne na wydziale lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku swojej przygody ze stomatologią wiedział, że chce zajmować się chirurgią. Bardzo dobrze zdany Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy pozwolił mu na realizację tego celu. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdał w 2022 roku, uzyskując najlepszy wynik w sesji. Obecnie jest pracownikiem macierzystego oddziału szpitalnego oraz prowadzi praktykę prywatną, współpracując z renomowanymi gabinetami stomatologicznymi.
Wiedzę i doświadczenie wzbogacał uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, między innymi w Niemczech, USA i we Włoszech. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej.
Wykonuje zabiegi w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologicznej w tym implantologii oraz dermatochirurgii i medycyny estetycznej. Przeprowadził wiele tysięcy zabiegów. Swoim pacjentom oferuję duże doświadczenie i wiedzę.
Poza chirurgią, życiową pasją doktora jest sport, dzięki któremu nauczył się determinacji i pracowitości. W przyszłości planuje dalszy rozwój kliniczny i naukowy.
Przypadki doktora Roberta Sawickiego można obejrzeć na Instagramie - @roberto_saviano_surgeon.

Lekarz dentysta Marta Sworczak Gołąbowska

Periodontologia

Specjalistka periodontologii studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym ukończyła z wyróżnieniem i na tym nie poprzestała. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych konkursach specjalistycznych i konferencjach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz European Federation of Periodontilogy. Naszym pacjentom zapewnia szeroko pojętą diagnostykę oraz leczenie chorób przyzębia stosując najnowocześniejsze metody z dziedziny periodontologii. Mimo że praca jest jej pasją, po godzinach chętnie spędza czas z rodziną na małych i dużych wyprawach lub przy dobrym kinie.

Lekarz dentysta Aleksandra Molska

Leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych, protetyka, endodoncja.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, aktualnie jest w trakcie specjalizacji na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym z pedodoncji, czyli stomatologii dziecięcej. Zabiegi wykonywane z jej zręcznością i dokładnością zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów. Jej spokojne uosobienie, entuzjazm i szeroki uśmiech dają się we znaki pacjentom, dzięki czemu bez obaw odbywają wizyty na fotelu u dr Oli.

Doktor jako młoda mama dużo czasu spędza na świeżym powietrzu, spacerując i pokazując świat synkowi. Czas wolny spędza na zgłębianiu tajników psychologii dziecięcej, a wieczorem z przyjemnością zasiada do dobrego kina.

Lekarz dentysta Aleksandra Podgórska

Leczenie zachowawcze, protetyka, endodoncja, stomatologia dziecięca

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym i protetycznym.
Dr Ola jest sympatyczną, ciepłą osobą, bardzo oddaną swojej pracy i opiece nad pacjentem. Doktor ma fantastyczne podejście do naszych małych pacjentów, dzięki czemu oswajanie maluchów z gabinetem stomatologicznym jest ciekawą przygodą.
Uwielbia spędzać weekendy poza miastem, jeździć rowerem po wiejskich drogach i obcować ze zwierzątkami. Jest miłośniczką filmików o pieskach i lubi słuchać podcastów kryminalnych.
Z ciekawostek dr Ola ma siostrę bliźniaczkę!

Natalia Wysocka

Neurologopeda, Terapeuta MFS

Pani Natalia jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie ukończyła studia licencjackie z logopedii oraz studia magisterskiej z neurologopedii i wczesnej interwencji logopedycznej. Obecnie swoją edukację poszerza o szkolenia z zakresu terapii miofunkcjonalnej. W naszym gabinecie zajmuję się oceną budowy i funkcjonowania traktu ustno-twarzowego. Dodatkowo wspiera pacjentów w pracy przygotowawczej do leczenia ortodontycznego.

Katarzyna Kortoniuk

Asystentka stomatologiczna

Doświadczona asystentka o miłym i serdecznym usposobieniu. Świetnie asystuje podczas leczenia zachowawczego, ortodontycznego, jak i przy pracy chirurga. Po pracy lubi eksplorować opuszczone ruiny zamków, dworków oraz wędrować bezdrożami.

Katarzyna Kofluk-Gajewska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, jej ulubioną dziedziną stomatologii jest ortodoncja, dlatego najczęściej można ją spotkać w gabinecie nr 1, asystującą naszym ortodontkom.
Kasia ma anegdotkę na każdą sytuację, a swoje historie odpowiada z niesamowitą ekspresją.
Jest super mamą, super Bruna. Zawsze mają atrakcyjnie zorganizowany czas. W wolnych chwilach sięga po książki i wyplata makramy, a gdy Bruno trochę podrośnie, planuje wrócić do swojego hobby, czyli renowacji starych mebli.

Marcelina Zawiszewska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego w Toruniu, gdzie zdobyła tytuł technika dentystycznego i higienistki stomatologicznej. W naszym gabinecie Marcelina asystuje podczas leczenia stomatologicznego i ortodontycznego. Jej szeroka wiedza pomaga w opiece nad pacjentem.
W wolnym czasie Marcelina oddaje się swoim pasjom, czyli malowaniu i poznawaniu świata - z tego co nam wiadomo, nie może się doczekać kolejnej podróży.

Aleksandra Zielińska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

W naszym gabinecie asystuje lekarzom podczas zabiegów stomatologicznych. Jest otwartą, pozytywną osobą, z naturalną zdolnością nawiązywania relacji, przekłada się to na dobry kontakt z pacjentami, jak i na sprawną współpracę z lekarzami.
Ola z zaangażowaniem kibicuje Polskiej Reprezentacji Piłki Nożnej, ale jak sama mówi, mecze ligowe też nie są jej obce. W wolnych chwilach czyta kryminały.

Roksana Kasperowicz

Dyplomowana higienista stomatologiczna

W naszym gabinecie wykonuje zabiegi skalingu, piaskowania i wybielania zębów oraz edukuje pacjentów jak dbać o higienę jamy ustnej. Roksana lubi, kiedy wszystko jest na swoim miejscu, a dzięki temu sprawnie asystuje naszym lekarzom podczas zabiegów stomatologicznych.
W wolnym czasie interesuje się dekoracją wnętrz, a wieczory spędza z kryminałem w dłoni.

Karolina Brzyszcz

Higienistka Stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna w naszym gabinecie wykonuje zabiegi higienizacji oraz towarzyszy naszym lekarzom przy stomatologii zachowawczej, która jest jej ulubioną dziedziną stomatologii. Karolina jest otwartą osobą, dbającą o komfort pacjenta.
Wolny czas Karolina lubi spędzać na długich spacerach lub czytając kryminały.

Weronika Staroojciec

Manager

Aleksandra Wicher - Kril

Neurologopeda, Pedagog Specjalny

Jej szeroki zakres wiedzy i umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie terapeutyczne pomagają nam diagnozować i leczyć pacjentów z dysfunkcjami języka i mięśni, które bezpośrednio wpływają na ustawienie zębów. Dzięki naszej multidyscyplinarnej współpracy, pacjenci uzyskują stabilny efekt leczenia. Szczególnym zainteresowaniem naukowym Oli jest ankyloglosja (skrócenie wędzidełka języka). Zaburzenie to ma ogromny wpływ na rozwój wady zgryzu.

Zarejestruj się! 606 882 476 lub

Co mówią o nas nasi pacjenci?

Scaling i piaskownie wykonane u Pani Ani było wyjątkowo dokładne, bezbolesne i przyjemne, ze względu na miłą atmosferę. Pani Ania przy okazji wykonała przegląd zarówno zachowawczy, jak i ortodontyczny zauważając aspekty dotychczas ignorowane przez innych stomatologów. Gorąco polecam!

Anna Ś.

Do pani doktor Ani Paszczyk dojeżdżam z Hamburg to mówi samo za siebie jest bardzo ale to bardzo dokładna w tym co robi jest bardzo miła po prostu wszystko pasuje jest profesjonalna te panie które jej pomagają są po prostu kochane bardzo polecam!

Agnieszka Sz.

Pani doktor jest bardzo dobrą ortodontką. Chodzę z dziećmi od 2 lat i zęby są coraz ładniejsze i prostsze. Wizyty są przyjemne, niestresujące, Pani doktor zawsze wytłumaczy co robić, aby efekt leczenia był bardzo dobry. Ceny do przyjęcia.

KH

Leczenie ortodontyczne od 2 lat fachowo, serdecznie, dostosowane wizyty, awaryjnie w każdej chwili, doradzenie co do sposobu i możliwości aparatu pełen profesjonalizm. Gabinet komfortowy dla pacjenta, asysta miła, fachowa, samodzielna.

Gosia K.

Bardzo miła obsługa pani doktor stara się by nic nie bolało a dla małych pacjentów ma zawsze jakieś nagrody np.naklejki, pierścionki. Nigdy nie byłam u lepszego stomatologa.

Martyna F.