O nas

Poznaj zespół lekarzy i specjalistów tworzący GoDent

Lekarz stomatolog Małgorzata Niemkiewicz

Ortodoncja, właściciel gabinetu

Jej pasją jest ortodoncja. Oddana pacjentom i dbająca o dobrą atmosferę w gabinecie. Nieustannie zgłębiająca tajniki ortodoncji na licznych kursach. Swoje sukcesy w leczeniu techniką CAD ® miała przyjemność prezentować podczas szkolenia w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Gdańsku. Lubi długodystansowe spacery i hasanie z białym psem.

Lekarz dentysta Anna Paszczyk

Leczenie zachowawcze, protetyka, endodoncja, stomatologia dziecięca

Dr Ania stale podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Zapewnia swoim pacjentom skuteczność, wysoki komfort leczenia oraz miłą atmosferę. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Wykonywane przez nią estetyczne odbudowy zębów zachwyciły już nie jedną osobę. W wolnym czasie czyta książki i zajmuje się ogrodem.

Lekarz dentysta Agnieszka Szpadzińska

Ortodoncja

Dr Agnieszka to wulkan pozytywnej energii. Cechuje ją wyjątkowa troska i zaangażowanie w proces leczenia ortodontycznego pacjentów. Trudno znaleźć drugiego lekarza tak intensywnie podnoszącego swoje kompetencje ucząc się na szkoleniach. Mimo swojego młodego wieku reprezentuje ekspercki poziom w swojej dziedzinie, która jest jej niewątpliwą pasją. Wolny czas lubi spędzać ze swoją rodziną. Gdyby miała go więcej na pewno zajęłaby się roślinami rabatowymi i swoim trawnikiem.

Lekarz dentysta Olga Bednarek

Leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych, protetyka, endodoncja, ortodoncja

Dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom i delikatności z powodzeniem zajmuje się leczeniem nawet najmłodszych dzieci, a dorośli pacjenci również cenią sobie te zalety.
Stale poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach.
W wolnych chwilach można ja spotkać na trójmiejskich ścieżkach rowerowych. Wielbicielka śmiesznych filmików ze zwierzętami.

Lekarz dentysta Maria Mikołajska

Chirurgia

Dr Maria jest asystentem w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji z Chirurgii Stomatologicznej. Uczestnicząc w licznych kursach dodatkowo podnosi swoje kompetencje. Łączy profesjonalizm z wysoką kulturą osobistą i pogodnym usposobieniem. Obdarzona niezwykłą z cierpliwością, potrafi w miłej atmosferze przeprowadzić nawet najtrudniejszy zabieg chirurgiczny. Jest podejrzenie, że swój spokój wewnętrzny czerpie z chwil spędzonych z rodziną na łonie natury.

Lekarz dentysta Robert Sawicki

Chirurgia

Dr Robert ukończył z wyróżnieniem Gdański Uniwersytet Medyczny i jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Absolwent wielu liczących się kursów w kraju i zagranicą. Lecząc pacjentów przykłada najwyższą wagę do perfekcyjnego wykonania zabiegu. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas.

Joanna Antoniewska

Logopedia, terapeuta miofunkcjonalny

Logopeda, Mioterapeuta, Terapeuta Ortodoncji Funkcjonalnej, Metody Padovan, Integracji Sensorycznej, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. We współpracy z ortodontą pomaga w osiągnięciu stabilnego efektu leczenia, korygując pracę języka oraz innych mięśni mających wpływ na pozycję zębów. W czasie wolnym uprawia sport. Lubi dobrą książkę i fotografowanie.

Katarzyna Kortoniuk

Asystentka stomatologiczna

Doświadczona asystentka o miłym i serdecznym usposobieniu. Świetnie asystuje podczas leczenia zachowawczego, ortodontycznego, jak i przy pracy chirurga. Po pracy lubi eksplorować opuszczone ruiny zamków, dworków oraz wędrować bezdrożami.

Dominika Lubińska

Asystentka stomatologiczna

Dominika to ambitna osoba z dużym doświadczeniem i chęcią do pogłębiania swoich umiejętności. Sprawnie wspomaga lekarzy dbając o poczucie bezpieczeństwa pacjentów. Lubi podróże i naukę języków obcych. Wolny czas spędza aktywnie.

Katarzyna Kofluk-Gajewska

Asystentka stomatologiczna

Agata Szałkowska

Higienistka stomatologiczna

Licencjonowana higienistka dentystyczna, skończyła studia pierwszego stopnia na kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalizacją Higiena Dentystyczna na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W gabinecie GoDent wykonuje profesjonalne zabiegi higieny dentystycznej oraz czynnie asystuje podczas zabiegów stomatologii zachowawczej jak i ortodoncji. Dba o pozytywną atmosferę oraz o dobry kontakt z pacjentem. Pracę wykonuje starannie i z pasją. Zawsze służy dobrą radą. W wolnym czasie lubi spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu.

Agnieszka Bartelik

Higienistka stomatologiczna

Weronika Staroojciec

Recepcjonistka

Zarejestruj się! 606 882 476 lub

Co mówią o nas nasi pacjenci?

Scaling i piaskownie wykonane u Pani Ani było wyjątkowo dokładne, bezbolesne i przyjemne, ze względu na miłą atmosferę. Pani Ania przy okazji wykonała przegląd zarówno zachowawczy, jak i ortodontyczny zauważając aspekty dotychczas ignorowane przez innych stomatologów. Gorąco polecam!

Anna Ś.

Do pani doktor Ani Paszczyk dojeżdżam z Hamburg to mówi samo za siebie jest bardzo ale to bardzo dokładna w tym co robi jest bardzo miła po prostu wszystko pasuje jest profesjonalna te panie które jej pomagają są po prostu kochane bardzo polecam!

Agnieszka Sz.

Pani doktor jest bardzo dobrą ortodontką. Chodzę z dziećmi od 2 lat i zęby są coraz ładniejsze i prostsze. Wizyty są przyjemne, niestresujące, Pani doktor zawsze wytłumaczy co robić, aby efekt leczenia był bardzo dobry. Ceny do przyjęcia.

KH

Leczenie ortodontyczne od 2 lat fachowo, serdecznie, dostosowane wizyty, awaryjnie w każdej chwili, doradzenie co do sposobu i możliwości aparatu pełen profesjonalizm. Gabinet komfortowy dla pacjenta, asysta miła, fachowa, samodzielna.

Gosia K.

Bardzo miła obsługa pani doktor stara się by nic nie bolało a dla małych pacjentów ma zawsze jakieś nagrody np.naklejki, pierścionki. Nigdy nie byłam u lepszego stomatologa.

Martyna F.